Jdi na obsah Jdi na menu
 


DeBillHeads a Rybičky 48 v Koberovech

Místo konání: Kulturní dům Koberovy
Druh akce: Nevšední koncert
Datum: 24. 4. 2009
Web: Oficiální stránky skupiny deBillHeads

Netradiční kombinaci zábavy si bylo možné užít v páteční večer na jednom z nejrozjetějších míst Liberecka, domě kultury kde nic není nemožné, a to Koberovech. (konkuruje snad jen Bozkov:) Pro ty co se po pracovním týdnu cítili ještě plni sil, případně ti co mají pořád neděli, mohli už v osm hodin přijít na uvítací diskotéku. Mnozí však tento čas věnovali spíše přípravě na ojedinělý koncert skupiny, která je v této „vesničce“ jako doma. O tom lehce přesvědčili fanoušci oděni do týmových „dresů“ – triček s logem skupiny.

Před desátou hodinou všichni natěšení sledují, jak jsou chlapci nastoupeni na tradiční intro. V prvních slovech slyšíme velké vítání publika v Koberovech. Koncert krom supr muziky a fórků tak jak je od této skupiny známe, přinesl jednu anomálii. V polovině se nám představili všichni původní členové skupiny (viz. foto) a společně vystřihli hned 3 kousky.

Po pauze přicházejí zřejmě již dobří přátelé deBillHeads, česká formace mladíků a přátel amerického punku – Rybičky48. Mladé publikum reaguje převážně na známé hity jako Emily, Ooou nebo Reality show. Bývalí i současní členové deBillHeads se s chutí zapojili do punkové produkce.

Pro vytrvalce tu po koncertě byly ještě písničky na přání, takže o zábavu bylo dokonale postaráno. A kdo svou šanci užít si tenhle večer, který se v koberovském ústavě opakuje maximálně jednou za deset let řádně nevyužil, tak ať dohání prostřednictvím fotoreportu.


kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/DeBillHeadsARybicky48VKoberovech#

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář