Jdi na obsah Jdi na menu
 


JarmilFest 2010

Místo konání: Semily
Druh akce: hudební festival
Datum: 19. 3. 2010
Web: Stránky akce

Po roce jsme se opět zúčastnili Jarmilfestu (nebo-li honosných oslav narozenin místního semilského rodáka „Jarmila“). Jako tradicí osvědčené místo konání se ukázala místní již nefungující, ale stále dobově zařízená kavárna, umístěná v kulturním centru Golf. Přes všechny počáteční problémy s organizací festivalu a zejména složitý dohovor s některými managementy kapel se podařilo vytvořit výborný program.
Hlavními taháky letos byla zejména dvojka kapel Atari terror a The.Switch, která jede jarní turné, navazující na jejich ojedinělý zombie koncert z minulého roku. A právě Semily byly jednou z jejich zastávek. Dále na podiu předvedly své výkony skupiny Woody Alien (Pl), Scream of the Lambs, Hentai Corporation a nakonec skupina Area Core. Jak se celá párty vyvíjela a vyvedla si udělejte obrázek sami z přiložených fotografií.
Pokud bychom jej měli shrnout my, potom musíme prohlásit, že pro příznivce tvrdších hudebních žánrů se jedná o každoroční velmi příjemnou akci. Nenajdete nikoho, kdo by si mohl stěžovat na jakoukoliv část programu nebo organizace. Přestože Jarmil s týmem dalších lidí dělají celou akci řekněme, dostupnou pro každého a s velkou části zejména vlastních finančních prostředků, tak návštěvnost by mohla být o mnoho větší. Za to může zřejmě málo akcí podobného směru v okolí a tím pádem slabá návštěvnická základna.

kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/JarmilFest2010#

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář