Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křest nového CD skupiny Prague Ska Conspiracy

Místo konání: klub Roxy
Druh akce: Křest CD
Datum: 22. 4. 2009
Web: Oficiální stránky skupiny

Pražská formace Prague Ska Conspiracy, která si během minulého roku dokázala vybudovat mocnou fanouškovskou základnu, se ve středu představila v Roxy a ukázala, co nového si pro nás připravila. Večer, pro který byl připraven křest nového CD zmíněné skupiny, začal kolem půl osmé. Přestože před klubem už kolem sedmé hodiny, na kdy byl vyhlášen začátek, stáli mnozí nedočkavci, tak sál se plnil dosti pozvolna. Jako předkapela byli pozváni Queens of Everything. Partička, která umí rozjet tvrdý rock´n´roll smíšený s dalšími žánry. Aby ne, když frontman prošel skupinami a sebral zkušenosti v projektech jako 2v1, Discoballs nebo Flaming Cocks. Zpola plný sál byl kapelou nadšen a bude příjemné sledovat její další vývoj.

Po přestavbě na pódiu byl sál ve stavu jako by se nic nedělo. Jakmile se však objevila stylově oděná partička Prague Ska Conspiracy a začala hrát první instrumentální kousek, jako by se lidé na parket vyhrnuli ze zdí. Přichází sličná frontmanka Mária, bez které by tato skupina byla polovičatá. Její skutečně božský hlas spouští v lidech vypínač zábavy na ON a ten se nevypne dříve než za celou hodinu a půl.

Skupina zahrála vše, co mohla. Písně ze staršího alba Life on Ropes byly prostřídány novinkami z právě křtěného CD pojmenovaného Lies for Everyone. To už není laděno jen do stylu ska, ale přináší více rockového soundu. Změna je ale velmi pozvolná. Větší reakce publika ale přeci jen vzbudily již naposlouchané písně, kterým není absolutně co vytknout. Jak se skvělý večer blížil ke konci, na pódiu se zjevili hrdinové superman se spidermanem, kteří přišli pokřtít zmíněné nové „dítko“ PSC. To si můžete zdarma stáhnout, stejně jako první desku, na stránkách kapely. CD mohu stejně jako návštěvu jejich výjimečně skvělé show jen doporučit.


kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/KrestCDLiesForEveryoneSkupinyPragueSkaConspiracy#

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář