Jdi na obsah Jdi na menu
 


Post-it + Memento Mori

Místo konání: Lomnice nad Popelkou
Druh akce: Koncert
Datum: 17. 10. 2008
Web: http://aion.freelom.net

Do klubu Aion v Lomnici nad Popelkou (Liberecký kraj) jsme zavítali poprvé. Klub sídlí v suterénních prostorách zdejšího městského muzea, což umožňuje hudební produkci až do ranních hodin. Po několika krocích po schodech do lomnického podzemí, na vás dýchne opravdová undergroundová atmosféra se vším všudy. Proto zde opravdu nečekejte sametové gaučíky. Zato zde najdete gotizující klenby, které vás spolu s hudebními interprety a nějakým tím drinkem nechají zapomenout na starosti běžného života.
Pro tento večer byly těmito skupinami Memento Mori a vršovická skupina Post-it.
První z jmenovaných nabídla cca hodinovou podívanou střídajícího se ženského a mužského vokálu za doprovodu řezavých kytar, která si našla své fandy.
Po krátké pauze a řádném nazvučení už se po schodech na pódium  valili chlapáci z grupy Post-it, aby mezi lidi poslali svůj první podzimní koncert v klubu. Zkušenost se zdejšími fanoušky měli už z loňska a bylo vidět, že letošní repete se rozhodně vyplatilo. Kluci zahráli snad všechno co jim jen repertoár dovolil. Stejně tak ti, jenž k nim snad celé dvě hodiny vzhlíželi, vydali veškerou svou energii, když byli naprosto zabráni do tvrdých i jemných riffů Porneho, podkreslených samply a do toho se šroubujícího vokálu Czendy. Skupina byla nadšená svými pařícími fanoušky, fanoušci byli nadšeni svojí oblíbenou skupinou – byl to povedený večer.

kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/PostItMementoMori#
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář