Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strahov open air 2008

Místo konání: Areál kolejí Strahov, Praha
Druh akce: Sportovně - hudební festival – zahájení vysokoškolského roku
Datum: 8. 10. 2008
Web: www.strahov-open-air.cz
 

Festival v areálu vysokoškolských kolejí Strahov pořádaný Studentskou unií ČVUT již po 11. se pyšnil jako tradičně hojnou účastí zvučných kapel i studentů coby fanoušků, sportovců a v neposlední řadě konzumentů všeho dobrého stánkového pitiva a jídla, kterého bylo také dostatek. Pro všechny kteří si ještě nechtějí přiznat, že už začal akademický rok, to byla poslední příležitost si připomenout letošní léto.
Sportovně nadanější mohli v týmech změřit své síly na místních hřištích ve volejbalu, beach volejbalu a fotbalu. Pro ty co se chtěli více bavit tu byly připraveny atrakce v podobě lidského fotbálku, sumo nebo zápasy v bahně, které měly velký úspěch.
Kolem páté hodiny se začal prostor před pódiem slušně plnit. Tak jako se vrah vrací na místo činu tak i kluci z vršovické skupiny Post-it se po čtyřech letech, kdy na Strahově už hráli, chystali na první kompletní koncert bez samplů. To bylo zaviněno technickými problémy. Ovšem kluci se s tím náležitě poprali a pro fanoušky to bylo něco nového.
Hned nato se na pódiu objevila 10ti členná plzeňská ska smečka – Tleskač, která rozpohybovala celý plac na Strahově. Skupina Čankišou pokračovala její neobvyklou show, kterou mnozí přivítali kladně. Němci The sonic boom foundation ukázali své elektro a vše završil „moderní“ písničkář Baumaxa. Velká škoda, že nakonec nedopadla v současnosti TOPPOP kapela Kryštof.
Současně probíhaly koncerty ve dvou strahovských klubech – 007 a 001, kde stojí za zmínku především křest nové desky skupiny Toneless.
Celkově se letošní S-O-A vydařil, na druhou stranu se dá říci, že tu byly už lepší ročníky.

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář