Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keltská noc

Místo konání: Harrachov
Druh akce: Hudební festival
Datum: 8. – 9. 08. 2008
Web: www.keltskanoc.cz

 

O víkendu se v Krkonoších uskutečnil 13 ročník hudební přehlídky KELTSKÁ NOC, která se podruhé konala v Harrachově na doskočišti mamutího můstku.

Festival začal v pátek 8.srpna za ne úplně příznivého počasí, které se postupně k večeru umoudřilo. Po příjezdu jsme mohli shlédnout skupiny Apple Juice, Son Caliente z Cuby, Mňága a Žďorp, Krucipüsk, Wohnout, No Name a i Divokýho Billa.

V sobotu se na podium objevily skupiny DeBill Heads, MZH, Totální nasazení, Slobodná Európa, Doktor P.P., skupina E!E. Večer jsme mohli vidět Tři sestry a hlavní skupinu festivalu - Kabát, které dokázali areál velmi slušně naplnit. Ze zahraničních hostů zde vystoupila výborná skupina Mad Sin z Německa a Sham 69 z Velké Británie. Na konec festivalu byla na přání fanoušků zařazena skupina N.V.U.
Pokud jste měli chuť a sílu mohli jste i dojít na vrchol mamutího můstku, kde byl nádherný výhled na Harrachov a jeho úžasnou krajinu. Odtud se dal samozřejmě sledovat i celý průběh festivalu, čehož mnozí využívali.
 
Ti kteří parkovali na centrálním parkovisku si mohli nedaleko odpočinou a zpestřit víkend návštěvou Mumlavských vodopádů.

Počasí bylo docela chladné, ale to nám nenarušilo příjemně strávený víkend. Co vytknout festivalu byly ceny piva a veškerého jídla v areálu, jak už to bývá zvykem na všech festivalech. To se dalo jednoduše vyřešit návštěvou stánku Svijany a minipivovaru Harrachov, které zachraňovaly všechny méně movité a ty co chtějí vychutnávat.

 

kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/KeltskNoc

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář