Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobofest 2009

Místo konání: Sobotka
Druh akce: sportovně hudební festival
Datum: 20. 6. 2009
Web: Stránky akce

Začíná léto a sním již druhý ročník hudebně a sportovního festivalu SOBOFEST 2009, který se konal v sobotu 20.6.2009 kde jinde, než v malebném prostředí pod zámkem Humprecht.

Letos jsme se mohli těšit na Vehicle Miracle BMX exhibition, capoeiru, fingovaný zásah speciální jednotky, freestyle karate, breakdance show a ostatní představení. Nechyběly zde ani různé soutěže o zajímavé ceny od partnera festivalu VEHICLE a pokud vám chyběl adrenalin v těle mohli jste se vyřádit na paintballovém hřišti, či horolezecké stěně.

Letošní ročník festivalu se zaměřil i na ty nejmenší a připravil pro ně například keramickou dílnu, hrací koutek, skákací hrad ale tou největší atrakcí byl pro mnohé turnaj v obřím nafukovacím fotbálku, kde se děti patřičně vyřádily. Nápomocni jim byly hvězdy jako Ondřej Vetchý a Lukáš Vaculík, hokejista Radim Vrbata a herec Filip Tomsa.

Z hudebního soudku jsme na rozjezd mohli ochutnat kapely Kočky neberem, L.O.S., Niceland a Nightwork, který udělali patřičný rozruch i mezi těmi nejmenšími. Jakmile se začal blížit večer nastoupili ráznější kapely jako částečně domácí Seven, melodičtí UDG, početní Medvěd 009 nebo punkoví Rybičky 48.

K snědku a pití jste si mohli koupit pečená prasátka, steaky na grilu, klobásky, koláčky, zeleninové saláty, vychlazené festivalové pivo a mnoho dalších pochutin za přijatelné ceny.

Počasí letos opět přálo, sem tam nějaká kapička, ale to nás nemohlo nijak odradit od parádně prožitého dne.

Doporučujeme všem, kteří ještě tento festival nenavštívili, aby příští rok do Sobotky, na kolbiště pod Humprechtem, zavítali, ať už s dětmi nebo s partou přátel. Zaručujeme, že nudit se určitě nebudete.

kompletní fotoreport: http://picasaweb.google.cz/fotojohny/Sobofest2009#

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář